Опубліковано 28 травня 2026 року, 19:30

12 людей дістали поранень: ворог майже 40 разів атакував Дніпропетровщину

Майже 40 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією. 12 людей дістали поранень. Серед них – діти. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська і Мирівська громади. Пошкоджені багатоквартирні та приватні будинки, підприємство, інфраструктура та автомобіль.

Постраждали 10 людей. З них шестеро – діти. Це дівчата 1, 4, 8 і 14 років та хлопці 10 та 13 років. У важкому стані до лікарні доправлений 46-річний чоловік. 56-річна жінка – у стані середньої тяжкості. Решта лікуватиметься амбулаторно.

У Синельниківському районі противник завдав удару по райцентру. Понівечені приватні будинки і автівки. Поранені двоє жінок 70 та 89 років. Остання – в лікарні у важкому стані.

Били росіяни й по Тернівській громаді, що у Павлоградському районі.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux