Опубліковано
24 червня 2026
року,
09:30
Агресор атакував Дніпропетровщину майже два десятки разів
23726
Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками. Двоє людей дістали поранень. Про це повідомили в Гловному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області
На Нікопольщині бив по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей.
У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.
У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво