Опубліковано
09 травня 2026
року,
09:30
На Дніпропетровщині через ворожі атаки загинули двоє людей і ще двоє – поранені.
23491
Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками. Двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
На Нікопольщині росіяни цілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки. Загинув 35-річний чоловік. У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка. 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
Противник бив і по Дубовиківській громаді, що на Синельниківщині. Понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво