Опубліковано
25 червня 2026
року,
09:30
Російська армія била по п'ятьох районах області
23731
Майже 20 разів ворог атакував п'ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбою. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
На Нікопольщині бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Понівечені АЗС.
У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура.
У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто.
У Павлограді виникли кілька пожеж. Понівечені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто.
На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській і Дубовиківській громадах. Зайнявся будинок культури. Пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво